wtorek, 20 maja 2014

Darek Strychalski - i Ty możesz pomóc

To tylko moje przeczucie, ale tego faceta zna pewnie każdy, kto interesuje się w Polsce biegami ultra. A i za granicą pewnie niezła grupa by się znalazła. The Winner znów chce zmierzyć się z Badwater. W tym roku. I zbiera kasę. Chcesz pomóc?
Doskonale wiecie, że UD to nie miejsce na wtórne powtarzanie ogólnodostępnych wiadomości, proszę więc nie marudzić, że nie rozpisuję o Darku Strychalskim. Ci z Was, którzy wiedzą to wiedzą, całą resztę zapraszam TUTAJ. Wszystkiego się dowiecie...

Dziś piszę tego posta tylko po to, żeby pomóc, bo akurat w takich sytuacjach liczy się każdy dodatkowy tekst, każdy link, każda nowa osoba. Bo w grupie siła, szczególnie gdy chodzi o pieniądze.

Darek chce w tym roku ponownie zmierzyć się z amerykańskim Ultramaratonem Badwater. Świętym Graalem biegów ultra, marzeniem tysięcy ultrasów. Dwustu siedemnastoma kilometrami rozgrzanego asfaltu biegnącego środkiem Doliny Śmierci. Powietrzem o średniej temperaturze przekraczającej 50stopni Celsjusza.

Darek chce też w tym roku ukończyć to mordercze cudeńko i coś mi się wydaje, że jeśli tylko uda mu się zebrać odpowiednią kasę, to tak właśnie się stanie.

Przy pierwszej, niestety nieudanej, próbie w 2012 roku, Darek miał sponsora. W tym roku nie ma, postanowił więc spróbować zebrać pieniądze samemu, "wystawiając" swoje marzenie na stronie polakpotrafi.pl. Każdy może pomóc, wpłaty mogą być nawet złotówkowe, choć apeluję do Was, żebyście się nie wygłupiali:) 

Na dziś (19 maja 2014) na wirtualnym wciąż koncie Darka jest już 19 686 zł, co stanowi 56% całej kwoty. Do końca projektu pozostało 35 dni i trzymam kciuki żeby się udało! Bo reguły zabawy są surowe: jeśli projekt nie zbierze 100% zadeklarowanej kwoty cała kasa wraca do darczyńców.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ultra Dystans Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger