wtorek, 13 maja 2014

Konkurs na opowiadanie -

Ma się tych znajomych! I cóż, że ze Fejsa, ważne, że się czasem przydają:) Choćby dziś, gdy taki oto Michał Stonawski wrzucił informację o konkursie na opowiadanie grozy. Uuuuuu, będzie się działo, postanowiłem bowiem wziąć w nim udział. W konkursie, nie w opowiadaniu...
Konkurs na debiut, około cztery strony tekstu, o! "Zdobądź sławę i uznanie!", brzmi napis na plakacie reklamującym to wydarzenie i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba:) Zarówno sławy, jak i uznania jakby mi trochę wciąż brakowało. Będzie jak znalazł!

Termin też - nawet jak dla mnie - rozsądny, jeszcze całe trzy tygodnie. Nic tylko przysiąść wieczorem i machnąć. Tylko dziś wieczorem, czy jutro? Dziś już trochę późno jest, zmęczony jestem... lepiej jutro. Albo w piątek! Nie w piątek też będę zmęczony... Więc niedziela! Tak, niedziela będzie idealna. Obiadek u teściowej, słoneczko, kawka, trawka... Do niedzieli więc!

Dodano: dzień później

Miałem nie podawać strony, bo choć wygram w cuglach, to nie chciałem powiększać grona rozczarowanych porażką, ale zmieniłem zdanie. Oto link do strony konkursowej na fejsie: LINK A to plakat:


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ultra Dystans Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger