wtorek, 24 czerwca 2014

Wygrałem kĄkurs!

Moje dwudniowe podejrzenia dziś zyskały potwierdzenie. Wygrałem konkurs! Yeaah! A z drugiej strony... phi, przecież dawno już wiedziałem, że ten rok będzie niezwykły :')

Dobra, dobra... niech nikogo z Was nie zwiedzie ten pozornie obojętny ton, bo tak naprawdę cieszę się ogromnie. Nie wygrywa się przecież konkursów co tydzień, a w moim przypadku to już nie wygrywa się wcale!1 A tu proszę. Minuta myślenia, krótka odpowiedź i zwycięstwo. I to bezapelacyjne, a nawet miażdżące wszystkich rywali. No piszę Wam, to był nokaut! Byłem jak trzeci szwadron szwoleżerów pod Samosierrą! Gdzie tam, jak John Matrix w Komando. Też słabo, byłem jak... 

...albo niech zostanie, że po prostu szczęśliwie wygrałem:)  

Jakby ktoś nie wiedział, kim jest John Matrix :)
Wszystko fajnie, ale wciąż nie wiecie nawet co?, gdzie?, kiedy? i dlaczego?

Co?

Wygrałem książkę „Bez ograniczeń” Chrissie Wellington.

Gdzie?

Na blogu BIEC DALEJ I WYŻEJ prowadzonym przez Krasusa.

Kiedy?

Tu odpowiedzi będzie kilka, albowiem konkurs ogłoszony został w miniony piątek, 20 czerwca. Odpowiedzi w komentarzu udzieliłem tego samego dnia o godzinie 22:59. O zwycięstwo podejrzewać się już mogłem w sobotę po południu. Oficjalnie zaś wygrałem dziś o 09:49. 

Dlaczego?

Bo najtrafniej odpowiedziałem na konkursowe pytanie kto wygra i z jaką przewagą rywalizację pomiędzy Krasusem i Bo na KarkonoszManie. Moja odpowiedź brzmiała: 

Wygrasz Krasus z przewagą 21 minut :) Ale powodzenia życzę obojgu! Pozdro

I faktycznie na metę pierwszy dobiegł Krasus, tyle że z przewagą 15 minut i 32 sekund. Ale nikt bliżej nie trafił...

PS. polecam każdemu zaglądanie na bloga nie tylko Krasusa, ale i Bo (TUTAJ KRASUS a TUTAJ BO). Oboje mają dobre jazdy i są pełni pozytywnych wibracji.


Przypisy:
1- Jak się nie gra, to się nie wygrywa, proste nie?! Gdyby szanowny Autor więcej się udzielał przez ostatnie lata, a mniej nad sobą użalał to pewnie by już coś do tej pory wygrał. Ale i tak gratuluję! (od tłumacza)

2 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Ultra Dystans Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger